Väggspot Nordlux Aslak GU10Svart
Rek. pris 399 kr
320 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Aslak GU10
Svart
320 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Aslak är en snygg och praktisk väggspotlight från Nordlux som kan placeras på olika platser i bostaden och skapa fokus eller mysbelysning beroende på hur den placeras. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Aslak är en snygg och praktisk väggspotlight från Nordlux som kan placeras på olika platser i bostaden och skapa fokus eller mysbelysning beroende på hur den placeras. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 45721003 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 80 mm |
| Effekt | 35 W |
| Djup | 185 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 105 mm |
| Spänning | 230 V |
| Montering | Utanpåliggande |
| Utförande | Spotlight |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Aslak |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Vägglampa |
| EAN-nr | 5701581368989 |


