
LED-List SG ARMATURENSlimline
Rek. pris 455 kr
!
fr. 338 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Längd
Välj Ljustemperatur (K)
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
LED-list med möjlighet för påkoppling av fler LED-lister (begränsas av storelek på driver). Låg bygghöjd endast 7mm. Tillverkad i aluminium och avskärmning i Polykarbonat. Levereras med fästdetaljer, ändstycke och rak skarv/tillkoppling.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
|---|---|
| Längd | 270, 570 mm |
| Effekt/prestanda | 2,4, 4,8 W |
| Färg | Vit |
| Höjd | 7 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Slimline |
| Produkttyp | LED-List |
| Djup | 7 mm |
| Bredd | 17 mm |
| Ljuskälla | LED (ej utbytbar) |
| Ljustemperatur | 2700, 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 391200, 391201, 391204 |
| Spänning | 24 V |
| Ljusflöde | 230 lumen |
| Vikt | 0,056, 0,108, 0,0618 kg |
