
LED-strip Beslag DesignFlexy UHE6 PW 24V 3000K
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 799 kr
!
fr. 663 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Längd
Beskrivning
Flexy LED UHE6 PW är en strip med 280 dioder per meter och är endast 6 mm bred. Delbar i moduler om 25 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Längd | 1000, 2000 mm |
| Effekt/prestanda | 10, 20 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Höjd | 6 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Produkttyp | LED-strip |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 1 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,04 kg |

