
LED-Strip Hide-a-lite24V 4000K LPM
fr. 412 kr/m
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Höjd
Beskrivning
LED-Strip Hide-a-lite 24V 4000K LPM är en LED-strip med mycket god färgåtergivning, RA >90. Den levereras med självhäftande tejp. Drivdon beställs separat efter önskad dimteknik och placering.
Den har en livslängd på 50 000 timmar och finns i två olika IP-klassningar.
OBS! Anslutningskablar ingår ej.
OBS! Anslutningskablar ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Längd | 1000 mm |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Färg | Vit |
| Höjd | 2, 6 mm |
| Energieffektivitet | A+, F |
| Kategori | LED |
| Anslutning | Kablage |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Produkttyp | LED-Strip |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Utförande | LEDstrip |
| IP-Klassning | IP20, IP67 |
| Bredd | 8, 10 mm |

