LED-Strip Hide-a-lite HighLum LPM
Rek. pris 733 kr/m
fr.530 kr/m
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

HighLum LPM
530 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
LED-Strip från Hide-a-lite utan drivdon för direkt anslutning.
Slipp drivdon och begränsande sekundärledningar. On/Off utförande med tre ljusflöden, Low, Mid, High, perfekt lämpade för utomhusbruk, finns i flera färgtemperaturer. Vid synligt montage rekommenderas aluminiumprofil med opalt täcklock.
Säljs i löpmeter.
Säljs i löpmeter.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Färg | Vit |
| Höjd | 4 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Anslutning | Sladdställ |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 12 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | HighLum |
| Produkttyp | LED-Strip |
| Bredd | 1000 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Ljustemperatur | 2700, 3000, 4000 K |



