


LED-Strip Hide-a-liteHV FDIM lpm3000K lpm
405 kr/m 870 kr/m
Spara 53 %
Kampanj
13 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Ljustemperatur (K)

HV FDIM lpm
3000K lpm 405 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fasdimringsbar 230V LEDstrip i IP44-utförande för belysning både inom- och utomhus. Högt ljusflöde och mycket god färgåtergivning, RA>90, två färgtemperaturer, 2100K och 3000K. För effektfull och dold belysning t.ex. som uppljus på takbjälkar, under takfoten eller i ett räcke. Kan måttbeställas i längder upp till 50 m, kapning per 1 meter.
Varumärke
Beskrivning
Fasdimringsbar 230V LEDstrip i IP44-utförande för belysning både inom- och utomhus. Högt ljusflöde och mycket god färgåtergivning, RA>90, två färgtemperaturer, 2100K och 3000K. För effektfull och dold belysning t.ex. som uppljus på takbjälkar, under takfoten eller i ett räcke. Kan måttbeställas i längder upp till 50 m, kapning per 1 meter.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Art.Nr. | 7503615 |
| Längd | 1000 mm |
| Effekt/prestanda | 13,5 W |
| Färg | Vit |
| Höjd | 12 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | HV FDIM |
| Produkttyp | Utanpåliggande |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 7 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971131030 |
