Beskrivning
Komplett LED-strip i IP 44-utförande som är utbyggbar. Levereras i rulle om 10 m med jordad stickpropp och DC-konverter, clips och skarv för installation.
Välj rätt ljustemperatur
3000 K för halogenkaraktär
2100 K för stearinljuskaraktär
3000 K för halogenkaraktär
2100 K för stearinljuskaraktär
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Art.Nr. | E7502184 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Färg | Vit |
| Höjd | 7 mm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Anslutning | Sladdställ |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Metall |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Bredd | 12 mm |
| EAN-nr | 7392971127835 |



