LED-Strip Hide-a-lite Long MidLum LPM
Rek. pris 692 kr/m
fr.392 kr/m
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Long MidLum LPM
392 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Dimbar LED-Strip Hide-a-lite 24V LPM är en LED-strip med mycket god färgåtergivning, RA >90.
LED-Strip som drar iväg på längden och skapar ett jämnt ljus utan avbrott i längder upp till 20 m, 40 m vid matning från mitten eller matning från två håll, kapningsintervall på 5 cm. Opalt täcklock rekommenderas vid synligt montage. Beställs i önskad längd med självhäftande tejp. Snabbskarv och snabbanslutning finns som tillbehör, beställs separat. Drivdon beställs efter önskad dimteknik och placering.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Färg | Vit |
| Höjd | 2 mm |
| Energieffektivitet | E, F |
| Anslutning | Sladdställ |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 10 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | MidLum |
| Produkttyp | LED-Strip |
| Bredd | 1000 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Ljustemperatur | 2700, 3000, 4000 K |


