LED-Strip Hide-a-lite MidLum 10 m
Rek. pris 5 778 kr
fr.3 149 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

MidLum 10 m
3 149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

LED-Strip från Hide-a-lite utan drivdon för direkt anslutning till 230V, kapningsintervall endast 10 cm.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
LED-Strip från Hide-a-lite utan drivdon för direkt anslutning till 230V, kapningsintervall endast 10 cm.
Slipp drivdon och begränsande sekundärledningar. On/Off utförande med tre ljusflöden, Low, Mid, High, perfekt lämpade för utomhusbruk, finns i flera färgtemperaturer. Vid synligt montage rekommenderas aluminiumprofil med opalt täcklock. Levereras som standard i rullar på 10 m med självhäftande tejp, 3 m anslutningskabel med stickpropp, clips och krympslang för ändavslut. Kan måttbeställas i önskade längder.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Effekt/prestanda | 70 W |
| Färg | Vit |
| Höjd | 4 mm |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | LED-Strip |
| Material | Metall |
| Anslutning | Sladdställ |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 10000 mm |
| Serie | MidLum |
| Djup | 12 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Ljustemperatur | 2700, 3000, 4000 K |


