LED-Strip Hide-a-lite RX HDI 24V 4000K LPM2 mm
Rek. pris 1 165 kr/m
727 kr/m
699 kr/mSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

RX HDI 24V 4000K LPM
2 mm
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

LED-Strip Hide-a-lite RX HDI 24V 4000K är en professionell LED-strip med ”kort pitch”, vilket innebär att avståndet mellan dioderna är kortare som skapar ett jämnt och prickfritt ljus även i låga profiler. Mycket god färgåtergivning, RA >90 för ett naturtroget intryck.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
LED-Strip Hide-a-lite RX HDI 24V 4000K är en professionell LED-strip med ”kort pitch”, vilket innebär att avståndet mellan dioderna är kortare som skapar ett jämnt och prickfritt ljus även i låga profiler. Mycket god färgåtergivning, RA >90 för ett naturtroget intryck.
Säljs i löpmeter.
Levereras med självhäftande tejp. Drivdon beställs separat efter önskad dimteknik och placering.
Levereras med självhäftande tejp. Drivdon beställs separat efter önskad dimteknik och placering.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7505725 |
| Effekt/prestanda | 21,12 W |
| Färg | Hvit |
| Höjd | 2 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Anslutning | Kabelsystem |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 8 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | HD |
| Produkttyp | LED-stripe |
| Bredd | 1000 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971137575 |
