





LED-Strip Hide-a-liteRXW
1 785 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

LEDstrip RXW har en mycket god ljuskvalitet och hög färgåtergivning, RA>90. LEDstrip RXW ger ett extra varmt och stämningsfullt ljus för att belysa till exempel inredningsdetaljer eller möbler. Passar utmärkt i vårt sortiment med aluminiumprofiler. Längd 5m, levereras med självhäftande tejp för enkelt montage.
Varumärke
Beskrivning
LEDstrip RXW har en mycket god ljuskvalitet och hög färgåtergivning, RA>90. LEDstrip RXW ger ett extra varmt och stämningsfullt ljus för att belysa till exempel inredningsdetaljer eller möbler. Passar utmärkt i vårt sortiment med aluminiumprofiler. Längd 5m, levereras med självhäftande tejp för enkelt montage.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Art.Nr. | E7501004 |
| Längd | 5000 mm |
| Effekt/prestanda | 24 W |
| Färg | Vit |
| Höjd | 3 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Utförande | Ner LEDstrip |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Metall |
| Anslutning | Kablage |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kategori | LED |
| Ljustemperatur | 2600 K |
| Dimbar | Ja |
| Spänning | 24 V |
| Bredd | 8 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Effekt/prestanda | 24 kW |
| EAN-nr | 7392971125039 |
