
Ledstrip LlittAlexandra Kit RGBIC Neon SMART
fr. 599 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Längd
Beskrivning
Louise LED-strip Kit är för dig som vill ha en modern kvalitativ LED-strip som passar alla dina torra inomhusutrymmen.
Här har du alla möjligheter. Du kan styra din LED-strip via app eller fjärrkontroll. Röst-och musikstyrning för att skapa en väldigt effektfull ljussättning. Alexandra LED-strip Kit RGBIC SMART kommer med plugindrivdon med monterad 3m kabel med av/på-brytare så du enkelt ska kunna installera och tända din LED-strip efter montage. Medföljande IR och bluetooth/WIFI-mottagare för SMART funktion.
Egenskaper
| Varumärke | Llitt |
|---|---|
| Färg | Vit |
| Höjd | 12 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Produkttyp | Ledstrip |
| Material | Silikon |
| Serie | Alexandra |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 6 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Längd | 2, 5 m |
| Vikt | 0,45, 0,55 kg |
| Motoreffekt | 18, 45 W |
