
Ledstrip LlittLouise Kit COB DOT IP20
fr. 249 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Längd
Beskrivning
Louise LED-strip Kit är för dig som vill ha en modern kvalitativ LED-strip som passar alla dina torra inomhusutrymmen.
Louise LED-strip Kit kommer med plugin-drivdon med monterad 3m kabel med av/på-brytare så du enkelt ska kunna installera och tända din LED-strip efter montage. Vill du kunna dimma din LED-strip kan du enkelt komplettera med Gunilla Cable Dimmer.
Egenskaper
| Varumärke | Llitt |
|---|---|
| Höjd | 1 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Material | Koppar |
| Serie | Louise |
| Produkttyp | Ledstrip |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 230 V |
| Ljusspridningsvinkel | 180 ° |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 8 mm |
| Längd | 2, 5 m |
| Vikt | 0,2, 0,4 kg |
| Motoreffekt | 24, 9,6 W |
