Gavel Hide-a-lite Maxi T-Profil 2 st
Rek. pris 658 kr/frp
483 kr/frp
345 kr/frpSpara 29 %Kampanj70 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Maxi T-Profil 2 st
345 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gavel Hide-a-lite Maxi T-Profil 2 st passar Hide-a-lites profil Maxi T. Denna gavel skapar en elegant och enhetlig täckram på profilen. Levereras i 2-pack.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Gavel Hide-a-lite Maxi T-Profil 2 st passar Hide-a-lites profil Maxi T. Denna gavel skapar en elegant och enhetlig täckram på profilen. Levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7502177 |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Vit |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Serie | Maxi |
| Typ | Tillbehör |
| Bredd | 30 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971127729 |
