Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E27 45 mm Klot 4W 2200K 230VKlar utan Dimbar
69 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Klar
Dimbar:
Nej

LED E27 45 mm Klot 4W 2200K 230V
Klar utan Dimbar
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E27 45 mm Klot 4W 2200K 230V är en elegant ljuskälla med dekorativa glödtrådar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E27 45 mm Klot 4W 2200K 230V är en elegant ljuskälla med dekorativa glödtrådar.
Recensioner
Ulrika AVerifierad köpare
för 1 år sedanLiten glödlampa, hade varit bättre med stor
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7719-012 |
| Effekt | 4 W |
| Färg | Klar |
| Dimbar | Nej |
| Energieffektivitet | E |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 4,5 cm |
| Höjd | 7,5 cm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Sockel | E27 |
| Typ | Glödlampa |
| Bredd | 4,5 cm |
| EAN-nr | 7318307190120 |


