LED-lampa Star Trading E27 PAR38 Plant Light Varmvit
Rek. pris 209 kr
166 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

E27 PAR38 Plant Light Varmvit
166 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Enkel och energieffektiv LED-växtlampa. Avger ljus med våglängder optimerade för att dina växter skall trivas och må bra - samtidigt som ljuset är behagligt varmvitt. Lampan är lämplig som underhållsbelysning för dina dekorationsväxter även i områden där du vistas dagligen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Enkel och energieffektiv LED-växtlampa. Avger ljus med våglängder optimerade för att dina växter skall trivas och må bra - samtidigt som ljuset är behagligt varmvitt. Lampan är lämplig som underhållsbelysning för dina dekorationsväxter även i områden där du vistas dagligen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 357-35 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Bredd | 120 mm |
| Effekt | 16 W |
| Ström | 73 mA |
| Djup | 12 mm |
| Höjd | 132,5 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 90 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Effekt/prestanda | 16 W |
| Serie | Plant Light |
| Sockel | E27 |
| Typ | LED-lampa |
| Vikt | 0,14 kg |
| Ljusflöde | 1700 lumen |
| EAN-nr | 7391482039729 |



