



Väggspot NordluxAslak GU10Svart
Rek. pris 399 kr
!
315 kr 319 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Aslak GU10
Svart 315 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Aslak är en snygg och praktisk väggspotlight från Nordlux som kan placeras på olika platser i bostaden och skapa fokus eller mysbelysning beroende på hur den placeras. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Art.Nr. | 45721003 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 80 mm |
| Effekt | 35 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 185 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 105 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Montering | Utanpåliggande |
| Utförande | Spotlight |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Aslak |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Vägglampa |
| EAN-nr | 5701581368989 |


