Bordslampa Gnosjö Konstsmide Capri USBGrön/Grå
Rek. pris 1 179 kr
842 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grön/Grå

Capri USB
Grön/Grå
842 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Gnosjö Konstsmide Capri USB är en fyrkantig lampa med USB-kontakt. Den är dessutom dimbar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Capri USB är en fyrkantig lampa med USB-kontakt. Den är dessutom dimbar.
Övrigt
- Antal batterier: 2
- Batteri ingår: Ja
- Antal batterier: 2
- Batteri ingår: Ja
Recensioner
Robert Verifierad köpare
för 2 år sedanHelt perfekta lätta att flytta och ta med sig där man behöver lyse.
KentVerifierad köpare
för 2 år sedanVacker o praktisk
Paula HVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefin och flexibel lampa
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7814-630 |
| Effekt | 2,2 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grön/Grå |
| Vikt | 0,85 kg |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 10-180 lumen |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Kollektion | Lounge |
| Spänning | 3,7 V |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 360 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700-3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 2,2 W |
| Energiförbrukning | 3 kWh/1000h |
| Serie | Capri |
| Sockel | LED |
| Typ | Bordslampa |
| Bredd | 100 mm |
| Driftkälla | Batteri |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318307814637 |



