Bordslampa PR Home Nana
Rek. pris 1 599 kr
fr.1 021 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nana
1 021 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nana bordslampa i handflätad naturrotting. Skärmen har en behagligt rundad form och de vackert tvinnade detaljerna gör varje skärm unik. Eftersom den är tillverkad i naturmaterial, kan det förekomma mindre storleksavvikelser samt att färgen kan förändras över tid.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Nana bordslampa i handflätad naturrotting. Skärmen har en behagligt rundad form och de vackert tvinnade detaljerna gör varje skärm unik. Eftersom den är tillverkad i naturmaterial, kan det förekomma mindre storleksavvikelser samt att färgen kan förändras över tid.
Textilsladd med strömbrytare och väggkontakt ingår, sladden är 3,5 meter lång och har ett E27-fäste. Använd ljuskälla E27 max 40W.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Natur, Svart |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Rotting |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 385 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,8 kg |
| Bredd | 365 mm |
| Serie | Nana |
| Djup | 365 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
