Decklight Gardenlights Sirius X1 LED Varmvit Utbyggnad
846 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Sirius X1 LED Varmvit Utbyggnad
846 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Decklight Gardenlights Sirius X1 LED Varmvit Utbyggnad är en decklight för utbyggnad. Den är förkopplad med 0,1 m kabel SPT-1W + 1,9 m kabel SPT-1W med skruvkopplingar, totalt 2 m kabel. Med endast 10 cm kabel från armaturen är den enkel att koppla från och till vid exempelvis rengöring.
Varumärke
GardenlightsBeskrivning
Decklight Gardenlights Sirius X1 LED Varmvit Utbyggnad är en decklight för utbyggnad. Den är förkopplad med 0,1 m kabel SPT-1W + 1,9 m kabel SPT-1W med skruvkopplingar, totalt 2 m kabel. Med endast 10 cm kabel från armaturen är den enkel att koppla från och till vid exempelvis rengöring.
Trädgårdslampan har LED (6 st varmvita ljuspunkter) 12V/1W. Den monteras med ss-fjädrar. Fjädrarna expanderar efter att lampan monterats och håller lampan på plats. Håltagning: Ø60 mm. Godkänd för användning under vatten (max 0,5 m), IP68.
Egenskaper
| Varumärke | Gardenlights |
| Art.Nr. | 4040396011 |
| Effekt | 1 W |
| Färg | Stål |
| Energieffektivitet | A+ |
| Kabellängd | 0,1 m |
| Spänning | 12 V |
| Höjd | 52 mm |
| IP-Klassning | IP68 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Serie | Sirius |
| Sockel | LED |
| Bredd | 70 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5907800851700 |



