



Decklight MarkslöjdGarden 24Svart, 3 W
Rek. pris 649 kr
!
319 kr 399 kr
Spara 20 %
Kampanj
20 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Effekt/prestanda
Färg: Svart

Garden 24
Svart, 3 W 319 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Decklight från Markslöjd för exempelvis inbyggnad i trall. In- och utgående kabel för att enkelt kunna vidarekoppla. Dimbar i steg med Garden 24 dimmer. Transformator säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 107285 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | E |
| Material | Aluminium |
| Serie | Garden 24 |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 97 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | LED-strip |
| Produkttyp | Decklight |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 3000 lumen |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 60 mm |
| EAN-nr | 7330024577091 |




