Decklight Markslöjd Garden 24 SvartDecklight 60 mm
Rek. pris 649 kr
329 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
TransformatorTransformator Markslöjd Spotlight Garden 24 36 W
385 kr
Garden 24 Svart
Decklight 60 mm
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Garden 24V Decklight från Markslöjd lyser upp din garageuppfart, altan eller annan plats i trädgården. Lyser 360° runt i sidled och ger ifrån sig ett vackert sken från marken.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Garden 24V Decklight från Markslöjd lyser upp din garageuppfart, altan eller annan plats i trädgården. Lyser 360° runt i sidled och ger ifrån sig ett vackert sken från marken.
3W fast LED. Sladdlängd 2 x 75cm. Pulverlackerad aluminium med akryldetaljer. IP44 för utomhusbruk. Transformator köpes separat.
Dokument
Recensioner
Bo PVerifierad köpare
för 6 år sedanBra kvalitet verkar det som.Fungerar klockrent
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106935 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | E |
| Spänning | 24 V |
| Diameter | 6 cm |
| Höjd | 10 cm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Serie | Garden 24 |
| Produkttyp | Trädgårdsspot |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024568594 |


