


Fasadbelysning NordluxNico Square 22Rost
Rek. pris 599 kr
!
419 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Rost

Nico Square 22
Rost 419 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Nico Square har en elegant och modern design som sprider ljuset både uppåt och neråt, vilket skapar en vacker ljuseffekt. Den sneda silhuetten passar de flesta exteriöra designtyper med en klassisk eller mer modern arkitektur.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Art.Nr. | 2218221009 |
| Färg | Rost |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | GU10 |
| Bredd | 80 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 95 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Höjd | 235 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Vikt | 0,74 kg |
| Material | Aluminium |
| Serie | NICO |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 5704924010934 |



