



Vägglampa AnetaTriad Vit
1 045 kr1 234 kr
Spara 15 %
Kampanj
51 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Triad Vit
1 045 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglampa Aneta Triad Vit är en elegant vägglampa med belysning uppåt och nedåt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
|---|---|
| Art.Nr. | 13704-01 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 1 W |
| Bredd | 170 mm |
| Sensor | Nej |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Triad |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 80 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| EAN-nr | 7392986774482 |
