
Vägglampa MarkslöjdPipe 1LKrom
349 kr 649 kr
Spara 46 %
Kampanj
19 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Aluminium
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglampa Markslöjd Pipe 1L är en vägglampa i metall för utomhusbruk.
Lampan ger ljusspridning nedåt och monteras med bygel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 107915 |
| Färg | Aluminium |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Bredd | 65 mm |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 130 mm |
| Vikt | 0,58 kg |
| Utförande | Vägglampa |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Pipe |
| EAN-nr | 7330024588035 |


