Vägglampa PR Home PlantaSvart
1 217 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
FjärrströmbrytareFjärrströmbrytare PR Home Utomhus
211 krVäxtlampaVäxtlampa PR home Grow LED IP65 E27 30° PAR20 6W
257 kr
Planta
Svart
1 217 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa PR Home Planta är en dekorativ vägglampa för både inom- och utomhusbruk. Den passar fint till småblomster eller krukväxter. Komplett armatur med 2 m gummikabel och IP44-stickpropp och passar till de flesta typer av ljuskällor med E27-sockel.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Vägglampa PR Home Planta är en dekorativ vägglampa för både inom- och utomhusbruk. Den passar fint till småblomster eller krukväxter. Komplett armatur med 2 m gummikabel och IP44-stickpropp och passar till de flesta typer av ljuskällor med E27-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1274003 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Bredd | 400 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 700 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Metall |
| Serie | Planta |
| Produkttyp | Utebelysning |
| Vikt | 6 kg |
| EAN-nr | 7330976118953 |


