










Färg:Krom, Bredd: 900mm
1 375 kr1 815 kr
Spara 24 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Färg: Krom, Bredd: 900mm
1 375 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Den strömlinjeformade Rocco-vägglampan ger ljus i badrummet.
Lampan är IP44-klassad och lämpar sig därför för fuktiga utrymmen. Lampans stomme är av hållbar och elegant kromfärgad aluminium. Den lyser vackert både uppåt och nedåt. Integrerad LED-ljuskälla 13 W och ljusfärg 3000K.
Egenskaper
| Varumärke | Trio |
|---|---|
| Art.Nr. | 283919006 |
| Färg | Krom |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | SMD LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 13 W |
| Bredd | 900 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Serie | ROCCO |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 36 mm |
| Energiförbrukning | 0,013 kWh/år |
| EAN-nr | 4017807507928 |
