Vägglykta Gnosjö Konstsmide Bari E27 NedSvart
Rek. pris 689 kr
433 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Bari E27 Ned
Svart
433 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Bari E27 Ned är en elegant väggbelysning i klassisk design anpassad för utomhusbruk. Den har klart akrylglas och har IP 44-klassning. Vägglampan levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Bari E27 Ned är en elegant väggbelysning i klassisk design anpassad för utomhusbruk. Den har klart akrylglas och har IP 44-klassning. Vägglampan levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- 25x36x44 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- 25x36x44 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Recensioner
Ewa KVerifierad köpare
för 2 år sedanKjellVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket fina, det blev jättebra!
+ Enbart positivt.
- Inget negativt
Sebastian RVerifierad köpare
för 7 år sedanväldigt snygg enkelt att montera
+ enkel montering
+ snygg
+ bra kvalité
- kupolen är i plast - vore finare med glas
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7237-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| Djup | 360 mm |
| Höjd | 440 mm |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Bari |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307237757 |

