Vägglykta Gnosjö Konstsmide Benu NedSvart
Rek. pris 2 209 kr
1 278 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Benu Ned
Svart
1 278 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Benu Ned är en elegant väggbelysning i klassisk design anpassad för utomhusbruk. Den har klarglas, har IP 23-klassning och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Benu Ned är en elegant väggbelysning i klassisk design anpassad för utomhusbruk. Den har klarglas, har IP 23-klassning och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- 26x32x43 cm
- Maxhöjd lampa 215 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
- 26x32x43 cm
- Maxhöjd lampa 215 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
Recensioner
Lena GVerifierad köpare
för 2 år sedanPrisvärd och fin utebelysning
Anneka U E CVerifierad köpare
för 7 år sedanLyktan sitter på en putsad vägg och rostar ej tack vare att den är galvaniserad. Passar mycket bra och är vacker.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 435-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Bredd | 260 mm |
| Sensor | Nej |
| Material | Aluminium |
| Djup | 320 mm |
| Höjd | 430 mm |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP23 |
| Serie | Benu |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318304357502 |


