Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cassiopeia E27Svart
1 499 kr
909 krSpara 39 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cassiopeia E27 är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har rökfärgat akrylglas och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cassiopeia E27 är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har rökfärgat akrylglas och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP23
- 16x20x43 cm
- Maxhöjd lampa 150 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP23
- 16x20x43 cm
- Maxhöjd lampa 150 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 480-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 160 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 430 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Cassiopeia |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318304807502 |
