Vägglykta Gnosjö Konstsmide E27 LitenSvart
Rek. pris 329 kr
208 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

E27 Liten
Svart
208 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide E27 Liten är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har klart glas och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide E27 Liten är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har klart glas och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP23
- 13x16x26 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP23
- 13x16x26 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Recensioner
Annika LVerifierad köpare
för 4 år sedanInte så nöjd då båda lyktornas hållare till glödlamporna är väldigt sneda vilket syns tydligt när det är helt klart glas.
+ Charmig
- Sneda
AnnaVerifierad köpare
för 5 år sedanDet var det jag hade förväntat mig
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7093-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 137 mm |
| Djup | 175 mm |
| Höjd | 285 mm |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307093759 |
