Vägglykta Gnosjö Konstsmide Latina High Power LED Rörelsevakt Mörkgrå12W
1 759 kr
1 479 krSpara 16 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Effekt/prestanda:
12 W
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Latina High Power LED Rörelsevakt Mörkgrå är en praktisk fasadbelysning med rörelsevakt. Den levereras med LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Latina High Power LED Rörelsevakt Mörkgrå är en praktisk fasadbelysning med rörelsevakt. Den levereras med LED-ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7938-370 |
| Färg | Grå |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 12 W |
| Bredd | 140 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Sensor | Ja |
| Höjd | 320 mm |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Latina |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307938371 |

