Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Rostfri med HusnummerSvart
Rek. pris 709 kr
459 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Modena GU10 Rostfri med Husnummer
Svart
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Rostfri med Husnummer. Den levereras med 3 uppsättningar av siffrorna 0-9, så att du kan placera ditt husnummer under lyktan. Lyktan levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Rostfri med Husnummer. Den levereras med 3 uppsättningar av siffrorna 0-9, så att du kan placera ditt husnummer under lyktan. Lyktan levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7655-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 35 W |
| Bredd | 160 mm |
| Sensor | Nej |
| Material | Aluminium |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 410 mm |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | Halogen |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Modena |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307655759 |

