Vägglykta Westal Gustav NedKoppar/Gul
4 223 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Koppar/Gul

Gustav Ned
Koppar/Gul
4 223 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Vägglykta Westal Gustav Ned är en enkel men sofistikerad lykta med E27-sockel som med sitt rena formspråk finner sin plats i de flesta miljöer. Det veckade taket bidrar med karaktär och fönster med vackert fönsterglas ger en stor ljusspridning.
Varumärke
WestalBeskrivning
Vägglykta Westal Gustav Ned är en enkel men sofistikerad lykta med E27-sockel som med sitt rena formspråk finner sin plats i de flesta miljöer. Det veckade taket bidrar med karaktär och fönster med vackert fönsterglas ger en stor ljusspridning.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7721506 |
| Färg | Koppar/Gul |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Bredd | 230 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Stil | Klassisk |
| Typ | Väggarmatur |
| Serie | Gustav |
| Höjd | 0,34 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 320 mm |
| Effekt | 75 W |
| Höjd | 340 mm |
| Material | Koppar |
| EAN-nr | 7393047223123 |

