


Golvlampa Globen LightingKoster IP44Svart, Höjd: 450 mm
Rek. pris 2 565 kr
!
1 424 kr1 744 kr
Spara 18 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Höjd

Koster IP44
Svart, Höjd: 450 mm1 424 kr
- Förväntas åter i lager 2026-05-25
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Golvlampa Globen Lighting Koster IP44 är en grafisk lampa som är IP44-klassad. Därav lämpar den sig väl utomhus och bidrar till en magisk stämning med ett skuggspel. Koster fungerar både som en piedestal med avlastningsyta och som sittpall då den klarar av en vikt upp till 85 kg. Lampan är gjord av metall och har en 500 cm lång kabel som tål -40°C.
Varumärke
Beskrivning
Golvlampa Globen Lighting Koster IP44 är en grafisk lampa som är IP44-klassad. Därav lämpar den sig väl utomhus och bidrar till en magisk stämning med ett skuggspel. Koster fungerar både som en piedestal med avlastningsyta och som sittpall då den klarar av en vikt upp till 85 kg. Lampan är gjord av metall och har en 500 cm lång kabel som tål -40°C.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
|---|---|
| Art.Nr. | 38006-02 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 347 mm |
| Djup | 347 mm |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Material | Metall |
| Sockel | INTEGR |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Koster |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 5 m |
| EAN-nr | 7319439943110 |