Stolplykta Gnosjö Konstsmide E27 med StolpeGalvaniserad
5 879 kr
3 660 krSpara 38 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Galvaniserad
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stolplykta Konstmide E27 med Stolpe är en elegant stolplykta som levereras med stolpe. Den har klart glas och IP-klassning 23.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolplykta Konstmide E27 med Stolpe är en elegant stolplykta som levereras med stolpe. Den har klart glas och IP-klassning 23.
Övrigt
- Taurus stolpe
- 36x36x254 cm
- Maxhöjd lampa 250 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
- Taurus stolpe
- 36x36x254 cm
- Maxhöjd lampa 250 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
Recensioner
PerVerifierad köpare
för 5 år sedanMycket enkel att montera. Lite klen i materialet men var ju ganska billig. Helt nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 437-320 |
| Färg | Galvaniserad |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2540 mm |
| Effekt | 100 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 100 kW |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 360 mm |
| Glastyp | Klarglas |
| IP-Klassning | IP23 |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Serie | Benu |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 360 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318304373205 |

