Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Parma E27 med StolpeRostfri/svart
Rek. pris 1 709 kr
1 130 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfri/Svart

Parma E27 med Stolpe
Rostfri/svart
1 130 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Parma E27 med Stolpe är en elegant stolplykta i klassiskt snitt. Lyktan har klart akrylglas och är IP 43-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Parma E27 med Stolpe är en elegant stolplykta i klassiskt snitt. Lyktan har klart akrylglas och är IP 43-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- 24x24x118 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x75W/230-240V, E27
- 24x24x118 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x75W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7242-000 |
| Färg | Rostfri/Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 1180 mm |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 240 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 240 mm |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| IP-Klassning | IP43 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Parma |
| Produkttyp | Stolpbelysning |
| EAN-nr | 7318307242003 |

