Trädgårdsstolpe Gnosjö Konstsmide Potenza GU10 med StolpeAntracitgrå
2 629 kr
829 krSpara 68 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antracitgrå
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trädgårdsstolpe Gnosjö Konstsmide Potenza GU10 med Stolpe är en elegant pollare med nedåtriktat ljus. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Trädgårdsstolpe Gnosjö Konstsmide Potenza GU10 med Stolpe är en elegant pollare med nedåtriktat ljus. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7980-370 |
| Färg | Antracitgrå |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 1000 mm |
| Sockel | GU10 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 210 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 180 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Potenza |
| Typ | Trädgårdsspot |
| EAN-nr | 7318307980370 |



