Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Monza 2x3W LED
fr.1 099 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Monza 2x3W LED
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Monza 2x3W LED är en elegant trädgårdsbelysning för upplysning av träd, buskar och annat.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Monza 2x3W LED är en elegant trädgårdsbelysning för upplysning av träd, buskar och annat.
Recensioner
Bo FVerifierad köpare
för 5 år sedanKanonfina med bra ljus!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Effekt | 6 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Grå |
| Dimbar | Nej |
| Energieffektivitet | A, G |
| Kabellängd | 10 m |
| Anslutning | Transformator |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 45 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Monza |
| Sockel | HPLED |
| Typ | Trädgårdsbelysning |
| Bredd | 45 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 475, 775, 1075 mm |
