


Markspot Gnosjö KonstsmideLED Solcellslampa Batteri 2xaa
Rek. pris 239 kr
!
175 kr 179 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

LED Solcellslampa Batteri 2xaa
175 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Markspot Gnosjö Konstsmide LED Solcellslampa Batteri 2xAA är en elegant och praktisk markbelysning för att belysa hus, trädgård eller uteplats. Den drivs av solceller och 2 st AA-batterier.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7626-000 |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Rostfri |
| Anslutning | Batteri |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 6000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Sockel | LED |
| Produkttyp | Solcellslampa |
| Djup | 110 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 40 mm |
| Bredd | 110 mm |
| EAN-nr | 7318307626001 |
