








Solcell/USB-Lampa Gnosjö KonstsmideAssisi Hängande/Stående LEDVit
729 kr 919 kr
Spara 21 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Solcell/USB-Lampa Gnosjö Konstsmide Assisi Hängande/Stående LED är en elegant utomhusbelysning som drivs av USB-laddning eller solceller. Den är dimbar och kan både hängas på vägg eller i tak eller ställas.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7805-202 |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A |
| Spänning | 3,7 V |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 195 mm |
| Sensor | Ja |
| Bredd | 120 mm |
| Anslutning | Solcell |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Assisi |
| Sockel | LED |
| Produkttyp | Solcell/USB-Lampa |
| EAN-nr | 7318308052021 |



