Solcell papperslykta Star Trading Festival
Rek. pris 89 kr
fr.74 kr
fr.49 krSpara 34 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Festival
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcell papperslykta Star Trading Festival är en elegant papperslykta som drivs av solenergi. Ett enkelt, praktiskt och miljövänligt sätt att dekorera trädgården. Det är en fin lykta att dekorera med till vardags och fest.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcell papperslykta Star Trading Festival är en elegant papperslykta som drivs av solenergi. Ett enkelt, praktiskt och miljövänligt sätt att dekorera trädgården. Det är en fin lykta att dekorera med till vardags och fest.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Effekt | 0,065 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Blå, Rosa, Röd, Vit |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 200 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Höjd | 220 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,065 W |
| Serie | Festival |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellslampa |
| Vikt | 0,09 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Sensor | Ja |
