Solcell papperslykta Star Trading FestivalRosa, 200 mm
Rek. pris 89 kr
74 kr
49 krSpara 34 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rosa

Festival
Rosa, 200 mm
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcell papperslykta Star Trading Festival är en elegant papperslykta som drivs av solenergi. Ett enkelt, praktiskt och miljövänligt sätt att dekorera trädgården. Det är en fin lykta att dekorera med till vardags och fest.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcell papperslykta Star Trading Festival är en elegant papperslykta som drivs av solenergi. Ett enkelt, praktiskt och miljövänligt sätt att dekorera trädgården. Det är en fin lykta att dekorera med till vardags och fest.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 479-17 |
| Effekt | 0,065 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Rosa |
| Djup | 200 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Sensor | Ja |
| Vikt | 0,09 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Ström | 20 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,065 W |
| Serie | Festival |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellslampa |
| EAN-nr | 7391482005137 |
