Solcell Vägglykta Star Trading Alippa LED
Rek. pris 259 kr
231 kr
186 krSpara 19 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Alippa LED
186 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Alippa är en väggbelysning som drivs med solcell gjord i aluminium.
Det vita ljuset lyser vackert genom det rökfärgade glashöljet och ger ett mjukt sken med 15 lumen. Den är fin att placera på en vägg vid uteplatsen. Placera belysningen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 483-18 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Black |
| Djup | 100 mm |
| Diameter | 85 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Alippa |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | SolcellsVagglykta |
| Bredd | 85 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482069245 |






