Solcells-Pollare Star Trading 2-p Rundi
159 kr
109 krSpara 31 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

2-p Rundi
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Star Tradings solcellsbelysning Rundi är ett 2-pack gångbelysning i rund form med ett vackert rutnät som lyser upp med 3 Lumen i mörkret. Dessa solcellspollare ger ett varmvitt sken i din trädgård, balkong eller terrass. Placera gångbelysningen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet. Twilight, 2 batterier AAA rechargeable NiMH ingår. Livstid ca 8h.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Star Tradings solcellsbelysning Rundi är ett 2-pack gångbelysning i rund form med ett vackert rutnät som lyser upp med 3 Lumen i mörkret. Dessa solcellspollare ger ett varmvitt sken i din trädgård, balkong eller terrass. Placera gångbelysningen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet. Twilight, 2 batterier AAA rechargeable NiMH ingår. Livstid ca 8h.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 482-26 |
| Effekt | 0,062 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Svart |
| Anslutning | Batteri |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 280 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,062 W |
| Serie | Rundi |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcells-Pollare |
| Vikt | 0,44 kg |
| Bredd | 70 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482057082 |

