




Solcells-Spotlight Star TradingPowerspot x 3
629 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Solcellsbelysning som består av 3 spotlights som sitter ihop med 1 meter kabel emellan. Solcellslamporna lyser upp i din trädgård eller på terrassen med 75 lumen i mörkret och är ett bra val för riktad belysning mot en buske eller ett träd.
Själva paneldelen sitter med 2 meters kabel från den sista spotlighten detta gör det enkelt att placera panelen i direkt solljus vilket är nödvändigt för att ladda batterierna som medföljer. Li-Ion Rechargeable ingår. Livstid ca 5h.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 482-33 |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Svart |
| Anslutning | Batteri |
| Ström | 10 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Powerspot |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Solcells-Spotlight |
| Kabellängd | 2 m |
| Djup | 145 mm |
| Höjd | 260 mm |
| Ljusflöde | 75 lumen |
| Sensor | Ja |
| Vikt | 1,22 kg |
| Bredd | 80 mm |
| EAN-nr | 7391482056979 |
