
Solcellsdekoration Star TradingAngel
Rek. pris 239 kr
!
209 kr 229 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Angel
209 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Angel är en dekorativ solcellsdriven ängel som är fin som dekoration i trädgården.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 480-83 |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Beige |
| Ström | 20 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Angel |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Solcellsdekoration |
| Djup | 100 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Sensor | Ja |
| Vikt | 0,43 kg |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 7391482035479 |
