Solcellsdekoration Star Trading Celsius
129 kr
100 krSpara 22 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Celsius
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellsdekoration Star Trading Celsius är en termometer med belysning som lyser med varmvitt sken under natten. Termometern har både Celsius- och Fahrenheit-skala.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Celsius är en termometer med belysning som lyser med varmvitt sken under natten. Termometern har både Celsius- och Fahrenheit-skala.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 480-37 |
| Effekt | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Nickel |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 90 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Höjd | 575 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Celsius |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Vikt | 0,23 kg |
| Bredd | 90 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482035486 |
