



Solcellsdekoration Star TradingDew Drop Water can
Rek. pris 289 kr
!
190 kr 195 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Dew Drop Water can
190 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Dew Drop Water Can är en solcellsdekoration i form av en vattenkanna där ljusslingan dewdrop rinner ur pipen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 480-33 |
| Effekt/prestanda | 0,062 W |
| Antal Ljuskällor | 28 st |
| Färg | Zink |
| Ström | 20 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Dew Drop |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Solcellsdekoration |
| Djup | 100 mm |
| Diameter | 240 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Sensor | Ja |
| Vikt | 0,43 kg |
| Bredd | 240 mm |
| EAN-nr | 7391482037404 |
