



Solcellsdekoration Star TradingFirework 2-pack 60 cm Twilight
Rek. pris 229 kr
!
112 kr 179 kr
Spara 37 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Firework 2-pack 60 cm Twilight
112 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Firework 2-pack 60 cm Twilight är en trädgårdsdekoration i 2-pack. Varje har 45 dew-drops som lyser upp i varmvitt under natten.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 481-91 |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 45 st |
| Färg | Varmvit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 10 mA |
| Produkttyp | Solcellsdekoration |
| Material | Metall/Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Firework |
| Ström | 0,01 A |
| Sensor | Ja |
| Höjd | 600 mm |
| Spänning | 1,2 V |
| Vikt | 0,19 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Djup | 250 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 kW |
| Diameter | 250 mm |
| EAN-nr | 7391482050649 |
